Dyrektor Zarządzający

DZ/19

Lokalizacja: Warszawa

Innowacyjne centrum zabawy i rozrywki dla dzieci, miejsce spotkań, odpoczynku, oraz  pracy dla rodziców o łącznej powierzchni 2200m2 poszukuje osoby odpowiedzialnej za zarządzanie obiektem.

Zakres obowiązków :

  • prowadzenie i zarządzanie operacyjne centrum zabawy,
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • planowanie i przeprowadzanie imprez cyklicznych, warsztatów oraz specjalnych wydarzeń na terenie obiektu,
  • realizacja celów ilościowych oraz jakościowych w kontekście Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych,
  • tworzenie oferty programowej dla Klientów indywidualnych oraz przygotowanie ofert dla Klientów B2B,
  • zarządzanie finansami (struktura kosztów i przychodów) oraz analiza poparta wnioskami optymalizacyjnymi,

Oczekiwania:

  • doświadczenia na wymienionym lub podobnym stanowisku (co najmniej rok) - warunek konieczny,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz doskonałej organizacji pracy i samodyscypliny,
  • zamiłowania do pracy z dziećmi,
  • umiejętności planowania budżetu i określania celów sprzedażowych,
  • gotowości pracy w ruchomym systemie pracy,
  • biegłej obsługi systemów zarządzania ruchem oraz POS,
  • znajomości jęz. Angielskiego na poziomie bardzo dobrym;

Oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowej jakości mądrej rozrywki w Polsce,
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt menedżerski,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione o system nagród na podstawie wyników,
  • pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane zachęcam do aplikowania na adres pw@go-up.pl z dopiskiem :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).