Kreatywny

EC/19

Dla naszego Klienta, znanej na rynku agencji eventowej , specjalizującej się głównie w organizacji  dużych, masowych imprez. Poszukujemy Kandydata/Kandydatki, która dołączyłaby do działu kreacji na stanowisko Creative

Lokalizacja: Warszawa

Creative

Obowiązki:

  • Samodzielne kreowanie, planowanie oraz inicjowanie eventowych koncepcji artystycznych nowych projektów firmy.
  • Kreowanie motywów, haseł przewodnich eventów, scenografii, oprawy świetlnej oraz multimedialnej.
  • Nieustanne rozwijanie usług firmy, monitorowanie światowych trendów eventowych.
  • Aktywny udział w przygotowywaniu strategii marketingowej oraz ofert eventowych.
  • Tworzenie i kreacja prezentacji eventowych.
  • Współpraca z działem Event Managerów w celu realizacji założeń dotyczących projektu.
  • Kontrolowanie harmonogramów.
  • Koordynowanie współpracy ze wszystkimi działami agencji oraz współpracownikami zewnętrznymi w celu utrzymania optymalnego poziomu artystycznego prowadzonych projektów.
  • Współtworzenie strategii marketingowych (experiental marketing, BTL).

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na ww. stanowisku  w branży eventowej
  • Wykształcenie wyższe, artystyczne, grafika użytkowa, sztuka reklamowa lub podobne
  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie, wyczucie estetyki i zaangażowanie
  • Komunikatywność i chęć pracy z klientami
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Kreatywność i dynamizm w działaniu oraz ponadprzeciętna wyobraźnia
  • Udokumentowanie zrealizowanych projektów (portfolio)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, na samodzielnym stanowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres pw@go-up.pl – wszystkim gwarantujemy całkowitą anonimowość.