Key Account Manager ( Lidl& Biedronka)/ Key Account Manager (Hebe & Rossmann)

KAMLB/06/20

Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej, poszukujemy obecnie dwóch Kandydatów na stanowiska:

1) Key Account Manager ( Rossmann & Hebe)

2) Key Account Manager ( Lidl & Biedronka)

Lokalizacja:okolice Warszawy

Zakres obowiązków:

  • Budowanie długoterminowej współpracy z wybranymi klientami
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku, działań sprzedażowych  i aktywności konkurencji
  • Negocjowanie warunków współpracy w ramach wynegocjowanych kontraktów
  • Planowanie i implementacja wszystkich wdrożeń u podległego klienta

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia jako Key Account Manager w branży kosmetycznej
  • Doświadczenie we współpracy z wymienionymi klientami
  • Determinacja w skutecznym dostarczaniu projektów i celów sprzedażowych
  • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Kontrola budżetu Klienta, praca w zarządzaniu P&L

Oferujemy:

  • Praca w oparciu umowy  B2B
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami, rozwój  zawodowy
  • Ciekawą pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane zachęcam do aplikowania na adres pw@go-up.pl z dopiskiem :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).