Kierownik Działu Jakości

KJ/19

Lokalizacja: Łowicz

Branża: spożywcza

Zakres obowiązków :

  • Koordynowanie działu oraz zarządzanie zespołem specjalistów
  • Wspieranie, wdrażanie rozwiązań jakościowych
  • Monitorowanie oraz doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnie z oczekiwaniami i standardami organizacji
  • Zarządzanie  audytami wewnętrznymi, działaniami po audytowymi oraz inicjowanie działań zapobiegawczych
  • Inicjowanie i  prowadzenie projektów związanych z zarządzaniem jakością
  • Nadzór nad reklamacjami
  • Raportowanie do Dyrektora Produkcji

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży spożywczej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Nastawienie na realizację zadań i skuteczne rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku firmy z branży FMCG
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane zachęcam do aplikowania na adres pw@go-up.pl z dopiskiem :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).