Kierownik Działu Kadr i Płac

KKP/10/19

Kierownik działu kadr i płac

Dla naszego Klienta, dużej firmy z branży przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja : Kielce

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja oraz prowadzenie kadr i płac dla Spółek/Oddziałów.
  • Nadzór, monitorowanie i kontrola pracy pracowników odpowiedzialnych za prowadzenie kadr i płac.
  • Koordynowanie projektów z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, w tym udział w projekcie: przeniesienia funkcji kadrowo – płacowej z innego regionu.
  • Inicjowanie, podejmowanie i koordynowanie projektów i tematów zmierzających do ujednolicenia zasad, regulacji i wzorów dokumentów w zakresie kadr i płac.
  • Współpraca z odpowiednimi urzędami w powierzonym zakresie.
  • Sporządzanie zestawień dotyczących raportowania w powierzonym zakresie
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz zachowanie dyscypliny pracy.
  • Wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującym prawem oraz z zapisami procedur i instrukcji systemowych

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Minimum 5 lata na stanowisku kierowniczym, kierowanie zespołem min. 5 osób, doświadczenie w org o rozproszonej strukturze, spółki powyżej 600 os.
  • Znajomość prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych; Tworzenie listy płac; Znajomość programu Płatnik
  • Znajomość programu kadrowego TETA (konieczność)
  • Umiejętność kierowania pracy zespołu
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)

Osoby zainteresowane zachęcam do aplikowania na adres pw@go-up.pl z dopiskiem :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).