Regionalny Kierownik Sprzedaży

RKS/07/19

Dla naszego Klienta, operatora telekomunikacyjnego, specjalizującego się w komunikacji IP.

Poszukujemy osób  na stanowiska:

Lokalizacja: Poznań (region wielkopolska); Wrocław (region dolny śląsk)

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z rynku B2B
  • praca na samodzielnym stanowisku na wyznaczonym terenie (województwie)
  • pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz budowanie z nimi długofalowej współpracy
  • samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedażowego od identyfikacji potrzeb klienta do finalnego złożenia zamówienia
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz wypracowywanie zaufania wśród Klientów
  • aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz budowanie z nimi długofalowej współpracy

Wymagania

  • znajomość rynku telekomunikacyjnego
  • wiedza z zakresu VoIP- warunek konieczny
  • wiedza z dziedziny sprzedaży rozwiązań PBX lub systemów Contact Centre
  • umiejętność negocjacji oraz budowania długofalowych relacji z Klientami
  • komunikatywność i kompetencje interpersonalne
  • prawo jazdy kategorii B
  • determinacja w realizacji wyznaczonych zadań oraz terminowość
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • duża motywacja i nastawienie na sukces
  • sumienność i dokładność
  • umiejętności analityczne

Oferujemy

  • wynagrodzenie stałe oraz prowizja za pozyskanych klientów
  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie należącej do międzynarodowego Holdingu
  • możliwość rozwoju zawodowego szkolenia i rozwój kariery poprzez tworzenie własnych zespołów sprzedażowych
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • podstawowe narzędzia pracy

Osoby zainteresowane zachęcam do aplikowania na adres pw@go-up.pl z dopiskiem :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).