Sales Executive B2B

SE/2019

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w usługach finansowych, poszukujemy osoby na stanowisko Sales Executive.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • nawiązywanie kontaktów i negocjowanie warunków handlowych,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży usług B2B oraz w aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów,
  • łatwość w nawiązywania kontaktów
  • zdolności negocjacyjne
  • wysoka samodzielność  w realizacji zadań

Oferujemy:

  •  ciekawą pracę w dużej, prestiżowej międzynarodowej firmie finansowejatrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
  •  biuro w centrum Warszawy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiet benefitów

Osoby zainteresowane zachęcam do aplikowania na adres mm@hmp.pl z dopiskiem :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).