Sales Manager

SM/2021

Dla naszego Klienta , Agencji Pracy Tymczasowej poszukujemy:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Poszerzanie portfela Klientów
  • Monitorowanie trendów i zmian na rynku pracy
  • Doradztwo biznesowe w ramach kompleksowej obsługi klienta
  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy i potrzeby klienta
  • Negocjacje umów i warunków handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i współpracy z klientami B2B (rekrutacje tymczasowe)
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność, przedsiębiorczość, determinacja

Oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia: umową o pracę / własna działalność
  • System premiowy
  • Realny wpływ na rozwój firmy ( budowanie działu handlowego)
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

Osoby zainteresowane zachęcam do aplikowania na adres pw@go-up.pl z dopiskiem :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).