Technolog

TRŚ/2021

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży mięsnej poszukujemy:

Technolog

Lokalizacja: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:

  •  Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii do produkcji oraz doskonalenie istniejących
  • Opracowywania receptur dla produktów, wyliczanie  niezbędnych parametrów receptury takich jak fizykochemia produktu, zwartości  dopuszczalnych i limitowanych składników produktu
  • Optymalizacja procesów związanych z produkcją wyrobów, inicjowanie zmian technologicznych
  • Opracowanie  przygotowywanie dokumentacji technologicznej  dla projektu w tym kalkulacj
  • Znajomość przepisów prawa  z zakresu  znakowania , produkcji i  obrocie żywności
  • Prowadzenie niezbędnej  wymaganej dokumentacji technologicznej  działu
  • Współpraca z innymi  działami w zakresie przygotowywania i wdrażania nowych wyrobów
  •  Współpraca ścisłą z obszarem produkcji  w rozwiazywaniu  bieżących  tematów produkcyjnych
  •  Odpowiedzialność za realizację prób  i wprowadzanych asortymentó
  •  Umiejętność samodzielnego  podejmowania decyzji

Wymagania:

  •  Wykształcenie  wyższe - technologia żywności
  • Doświadczenie zawodowe branży spożywczej    na takim  stanowisku  dobrze  widziane w branży  mięsnej
  • Znajomość zagadnień HACCP, GMP GHP
  •  Zaangażowanie, pracowitość oraz dobra organizacja pracy w powierzonych zadaniach
  •  Kreatywność, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu Znajomość procesów technologicznych  branży  spożywczej  szczególnie  mięsnej
  • Znajomość języka  angielskiego   na poziomie B2
  •  Umiejętność pracy w zespole
  •  Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
  • pracę w otwartym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane zachęcam do aplikowania na adres pw@go-up.pl z dopiskiem :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).