od 15 lat rekrutujemy najlepszych specjalistów

O nas

Ideą działalności naszej firmy jest dostarczenie Klientom najlepszych pracowników na specjalistyczne stanowiska.

Z całą pewnością jednak z wykorzystaniem najbardziej skutecznej metody poszukiwań, jaką jest executive search. Pod tym względem jesteśmy bardzo konserwatywni i choć w przeszłości wykorzystywaliśmy wszystkie metody tak po latach stwierdzić możemy, że to kontakt bezpośredni gwarantuje naszym Klientom dotarcie do najcenniejszych kandydatów, a co ważniejsze - pozwala też na zebranie wielu cennych informacji rynkowych. Dzięki takiej wiedzy zarówno my jak i nasi Klienci rozwiązujemy wszelkie problemy rekrutacyjne. Choć wierzymy w siłę portali biznesowych, czy też społecznościowych to wiemy, że nie takiego rodzaju rekrutacji oczekują nasi Klienci.

Sukcesy naszej firmy zawdzięczamy konsultantom, którzy z nami pracują i ich bardzo dobrej znajomości poszczególnych branż oraz wszechstronności. My wiemy, że aby zdobyć doświadczenie tak cenne w tej branży, nie wystarczy rok, czy dwa doświadczenia. Są wśród nas i tacy, których przygoda z doradztwem personlanym rozpoczęła się 15 lat temu...

Zdecydowanie najwięcej osiągnięć a co za tym idzie doświadczeń posiadamy w branży produkcyjnej i pokrewnej – informacje o ich zakresie znajdą Państwo w zakładce „doświadczenie” – tam też znajdują się przykłady projektów przez nas zrealizowanych na przestrzeni ostatnich lat…

Historia firmy

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1999 roku kiedy to Klienci naszej firmy „matki” czyli Huberts, Mozes & Partners Sp. z o.o. często zgłaszali potrzebę rekrutacyjną związaną ze stanowiskami specjalistycznymi i średniego szczebla ale z wykorzystaniem metody dotarcia bezpośredniego czyli executive search. Przez blisko 15 lat działalności na polskim rynku zdobyliśmy unikatowe doświadczenie pozwalające w chwili obecnej zrealizować projekt właściwie z każdego obszaru.

Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, jednak działalność w pełnym zakresie usług prowadzona jest na terenie całego kraju.